Wykorzystanie pyłku pszczelego

Pyłek pszczeli jest naturalnym produktem pszczelim zbieranym przez robotnice pszczoły miodnej z kwiatów roślin.

Z analizy badań wynika, że w pyłku znajduje się nie mniej niż 50 aktywnych czynników. Właśnie dlatego pyłek pszczeli oferuje organizmowi najlepsze, a zarazem naturalne substancje odżywcze. Można wziąć za przykład larwę pszczół, której masa wzrasta 1500-krotnie w ciągu 6 dni spożywania pyłku!

Ważne jest, aby pyłek był czysty i pochodził z pewnego źródła. Warto przyjmować go regularnie 3-4 razy w roku. Zaleca się 3-6 tygodniowe przerwy między kuracjami.

Pyłek można zakupić na naszej stronie, pochodzi on z Siedmiogrodu, jednego z najczystszych środowisk Europy. Na terenie Siedmiogrodu istnieje wiele kilometrowych obszarów, w pobliżu których nie ma dróg szybkiego ruchu.
Stosowanie pyłku pszczelego Zamów produkty
Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Proponowany sposób spożycia

Wymieszać łyżkę pyłku i miodu w 0,5 litra wody. Pić rano, na czczo. Zaleca się używanie łyżki wykonanej z drewna lub tworzywa sztucznego, tak jak w przypadku stosowania mleczka pszczelego.

Dzienną porcję można rozłożyć na dwa razy. Rozpuścić jedną łyżeczkę pyłku w 200-250 ml wody, następnie dodać miód. Spożywać każdorazowo na pół godziny przed posiłkiem. Według literatury poświęconej apiterapii, dzienna porcja pyłku zależy od potrzeb indywidualnych. Zwykle zalecana dzienna porcja wynosi 1-2 łyżki.

Pyłek pszczeli można także spożywać z małą ilością wody oraz letnią herbatą.
Nie zaleca się ciągłego spożywania pyłku, jest o wiele bardziej skuteczny przy zastosowaniu jednomiesięcznych kuracji, 3-4 razy w roku.

Pyłek pszczeli dawkowanie

Wróć do góry strony Zobacz ceny

Pyłek pszczeli
Pyłek pszczeli ceny
Pyłek pszczeli Premium 550g 87 zł
Pyłek pszczeli Premium 390g 67 zł
Pyłek pszczeli Premium 190g 39 zł
pyłek pszczeli dawkowanie Ceny produktów

Pyłek pszczeli dawkowanie Więcej...

2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com